Mgr. Robert Pergl

Mgr. Robert Pergl je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1999 řídil advokátní kanceláře s různými partnery, nyní je senior partnerem v advokátní kanceláři Pergl a Partneři. Za dobu svého působení získaly advokátní kanceláře, které spoluvlastnil a řídil celou řadu ocenění v oblastech veřejných zakázek a duševního vlastnictví.

Má bohatou praxi v oblasti veřejných zakázek, korporátního práva a nemovitých věcí. V současné době se specializuje na poradenství v oblastech nových technologií, bezpečnosti a IoT. Hovoří anglicky, německy, rusky a francouzsky.

Mgr. Robert Perl zastává funkce v následujících společnostech:

  • Předseda představenstva ve výzkumném ústavu Prague Advanced Technology and Research Innovation Centre, a. s. (PATRIC, a.s.), mezinárodní centrum výzkumu pokročilých technologií a inovací;
  • Předseda PRACOVNÍ SKUPINY pro bezpečné město-CZECH SMART CITY CLUSTER, z.s., zodpovědnost za vytváření metodiky pro projekty Safe City;
  • Předseda právnické a etické komise v UAMK-Ústřední automotoklub České republiky;
  • Předseda představenstva v Czech Expo 2020 Business Council, z.s. – podpora českých společností při účasti na Expu 2020.

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.