O nás

Advokátní kancelář Pergl a Partneři je renomovanou českou advokátní kanceláří, která v současné době působí v pražské části Ořechovka ve Střešovicích. Díky mnohaletému získávání praxe v různých oblastech disponuje erudovanými advokáty s odbornými znalostmi v mnoha právních odvětvích.

Síla tradice

Naše více než 20 letá praxe nám nás utvrzuje v tom, že to co děláme, děláme správně. Pokrýváme širokou škálu právních odvětví a díky mnohaleté praxi a expertním zkušenostem našeho týmu se na nás klienti můžou s důvěrou obrátit. Preferujeme profesionální, ale zároveň osobní přístup ke každému z klientů. Každý z nich je pro nás důležitý.

Naše praxe

Poradenství ICT

Máme bohaté zkušenosti s prací pro dodavatele informačních technologií. Poskytujeme klientům komplexní poradenství v souvislosti s prodejem či nákupem ICT řešení, včetně outsourcingu služeb ICT

Bezpečnostní poradenství

Pro tuto oblast disponujeme týmem zkušených odborníků, kteří mají dlouhodobé praktické zkušenosti.

Poradenství korporátního práva

V rámci korporátního práva zajišťujeme veškeré záležitosti, které se týkají chodu společností, a zajištění úpravy dokumentů a vztahů ve společnosti podle požadavků a vývoje právních předpisů.

Poradenství v nemovitostech

Nabízíme vám nekompromisní zastupování při sporech s realitními kancelářemi, pomoc při uplatňování nároků z vad zakoupené nemovitosti a další právní poradenství v oblasti nemovitostí.

Poradenství v řešení sporů

Poskytujeme klientovi kompletní spektrum služeb, které pomohou klientovi zabránit vzniku nebo rozšíření sporu. V případě, že spor již běží, vynakládáme maximální úsilí k jeho efektivnímu vyřešení v souladu se skutečnými zájmy klienta.

Poradenství smluvního práva

Příprava, revize a sjednávání smluvní dokumentace od prvních návrhů, až po úspěšné uzavření smlouvy. Poskytujeme právní pomoc též ve věci posouzení existujících závazků a případné odpovědnosti za porušení závazků.

Ocenění

Právnická firma roku v oblasti veřejných zakázek (2008, 2010, 2014)

 

Právnická firma roku v oblasti duševního vlastnictví (2012)

Naše filozofie

1

Naším každodenním cílem je poskytovat špičkové právní poradenství zaměřené na nalezení nejvhodnějšího a funkčního řešení při současném zohlednění potřeb klienta.

2

Individuální a osobní přístup ke každému klientovi i jeho případu;

právní služby poskytujeme v plném rozsahu v českém, anglickém, německém, ruském a francouzském jazyce.

3

Zodpovědný přístup a budování efektivních dlouhodobých vztahů.

Kompletní pohled na problematiku

Our Team

Mgr. Robert Pergl

Mgr. Robert Pergl

Managing Partner

Mgr. Václav Kacálek

Mgr. Václav Kacálek

Public Procurement, Real Estate Law

JUDr.  Jan Vidrna

JUDr. Jan Vidrna

Criminal Law, Protection of personal data

Mgr. Michal Paris

Mgr. Michal Paris

Public Procurement, Civil Law

Pojďte s námi spolupracovat